Rus kadiniyla konusurken kacinmaniz gereken seyler

Batıdaki tipik iltifatları unutun. Rusyada her şey farklıdır. Diğer ülkelerde daha genel, karşınızdakinin kıyafetlerine, güneş gözlüklerine, aksesuarlarına yapacağınız iltifatlar bir Rus kadını için yeterli olmayacaktır. Bu tip genel iltifatlar etmekten kaçınmalı, daha çarpıcı ve etkileyici örnekler bulmalısınız.

Bir Rus kadınının daha rahat hissetmesini ve sizden hoşlanmasını sağlamak istiyorsanız, elinizden geldiği kadar çok iltifatta bulunmalısınız. Gözlerinin mavisinin ne kadar derin, burun şeklinin ne kadar etkileyici, vücut hatlarının ne kadar göz alıcı olduğundan bahsedin. Elbette kıyafetine ve ayakkabılarına hayran olduğunu söylemeyi de unutmayın! Bir Rus kızını prenses gibi hissettirmek, onun bulutların üstüne çıkmasını sağlayacaktır.

Rus kadiniyla

Rus kızları tutkulu erkekleri severler . Bunu tıpkı bir oyun gibi görmelisiniz bazen olabildiğince kıskanç olmalı, ne yapacağını ne yapmayacağını ona söylemelisiniz. Ancak yalnızca bazen. Nadiren. Hatta neredeyse hiç. Eğer bu kıskançlığı çok fazla ciddiye alır ve hareminde onlarca kadın bulunan bir şeyh gibi davranmaya kalkarsanız, muhtemelen kendinizi kapının önünde bulursunuz.

Ruslarla ilgili en önemli gerçeklerden biri de, diğer Batılı kızların sevdiği gibi daha hoşgörülü, her şeye izin veren erkeklerden nefret ettikleridir. Elbette bu durumu abartıp karşınızdakini köleniz gibi de görmemeniz gerekiyor. Dozunu iyi ayarlayabilirseniz, her şey harika olacaktır.

Her şeyden öne annesine sonsuz saygı gösterin. Rusyada anne bir anneden çok daha fazlasıdır, dolayısıyla kayınvalide de bir kayınvalideden çok daha fazlası anlamına gelir. Sevgilinizin annesine, sevgilinizden bile iyi davranın, Anneler Günü, Kadınlar Günü gibi tüm özel günleri mutlaka hatırlamaya ve kutlamaya dikkat edin. Müstakbel kayınvalidenizin doğu gününü mutlaka öğrenin ve ajandanıza kaydedin.

Rus kızlar için aile yaşamı ve gelenekler son derece önemlidir. Bu geleneklerden bazıları size çok garip gelse de, bütün akşam masada oturup dinlemeye çalışmalısınız. Geleneklerine ve göreneklerine saygısızlık yapıldığını hisseden bir Rus kızının hayatında yeriniz yok demektir. Bu yüzden, bu gibi hassas konularda espri yapmamaya çalışın. Unutmayın, ikinci bir şansınız olmayabilir.

Evet, Rus kızları yabancı erkekleri severler, ancak sırf yurt dışında yaşıyor olmanız bir Rus kızıyla evlenebilmeniz için yeterli değildir. Her şeyden önce ilgi çekici bir kişiliğiniz olmalı ve espri yeteneğiniz gelişmiş olmalıdır. Buluşma boyunca espri yapmaya çalışmayın, doğru zamanı yakalayıp zekice bir espri patlatın. Ruslar ayrıca çok farklı konulardan konuşmaya bayılırlar. Bu yüzden eğitiminizden, günlük hayatınızdan, iş geçmişinizden ve eğlenceli anılarınızdan bahsetmeniz faydanıza olacaktır. Ancak yine de pek gevezelik yapmasanız iyi olur. 

russian girl for dating

Asla bir Rus kadınını çantada keklik görmeyin. Bu durumu anında hissederler ve sonuçlar sizin için hiç de iç acıcı olmaz. Her an elinizden kaçacakmış, aynı zamanda sonsuza kadar sizinle kalacakmış gibi hissettiğinizi ona gösterin.

Tüm bunlarla birlikte ikinci izlenim de son derece önemlidir. İlk buluşmanızla ikinci buluşmanız arasında fark olmadığını ve tutarlı biri olduğunuzu mutlaka göstermelisiniz.


Bu makale sponsor - http://girl-russia.net


First Date After Divorce Tips

Newsletter

Recent Posts

 • Rent apartment Zaporozhye

  Zaporozhye is considered one of the most beautiful cities in Ukraine. It is located on the bank of Dnieper River. A historical monument of the Ukrainian Cossacks – an island Khortytsay is situated not very far. The major touristic attractions are Dnieper Rapids and State District Power Plant.
  Read more...

 • Zaporozhye restaurants

  Zaparozhie offers a great choice of restaurants, cocktail bars, cafes, pubs, bars, pizzerias and other eateries. Everyone will find what he/she is looking for.
  Read more...

  • Russian women scammers

   I am the one who doesnt support being lonely at all. I am always surrounded by friends, companions and my family members
   Read more...

   • Ukrainian and Russian ladies

    To be able to meet the match from another country you can find the service having all the necessary tools for that.
    Read more...

    • Baltic ladies represent your opportunity to get married successfully

     Marriage is one of the most significant events that can take place in our life, regardless of our stance toward it. Lets be honest, it is even more about not being alone.
     Read more...